Poutníci otevřeli čtvrtfinále playoff výhrou nad VelMezem

První čtvrtfinálový zápas odehráli domácí Poutníci nad týmem VelMezu na domácí půdě.

Od začátku bylo jasné, že zápas nebude procházkou růžovou zahradou, jelikož tým VelMezu byl skvěle na tento zápas připraven.

Šancí měli domácí nespočet, ale soupeřův brankář nenechal nic náhodě a první třetina tak skončila 3:2 pro domácí.

Ve druhé třetině se podařilo prosadil gólově pouze domácím a to góly Martina Hadravy a Martina Vysloužila a výsledek 5:2 tak nabízel šanci domácích na výhru.

Třetí třetina bylo opět těžká a šancí bylo na obou stranách mnoho, lépe to, ale zvládli domácí, kdy se jim podařilo prolomit soupeřového brankáře a nasázet mu další dvě branky. VelMezu se podařilo jednou prolomit naší obranu a střelit nám jedinou branku.

Vítězství si tak připsali domácí a za stavu 7:3 si připsali první bod a první vítězství playoff.