Kompletní informace IIHS 2024

Poslední aktualizace dat: 10.2.2024

Místo konání IIHS 2024: Finsko / Tampere
IIHS 2024 Venue: Finland / Tampere

Termín konání: v jednání
Event date: in negotiations

Přátelská návštěva Hannu Tyryho

Na přátelskou návštěvu v těchto dnech zavítal do ČR Hannu Tyry, manažer projektu IIHS z finské strany a hned měl možnost shlédnout hokejový zápas mezi HC Dukla Jihlava a týmem ze Zlína.

Hannu Tyry, manager of the IIHS project from the Finnish side, came to the Czech Republic on a friendly visit these days and immediately had the opportunity to watch a hockey match between HC Dukla Jihlava and the team from Zlín.

Rozhovor s Hannu Tyrym

Při přátelské návštěvě jsme měli možnost natočit rozhovor s Hannu Tyrym. Zeptali jsme se ho na nadcházející ročník IIHS 2024 a také jak se mu líbí v Česku, jak mu chutná české pivo a další.

During a friendly visit, we had the opportunity to record an interview with Hanna Tyry. We asked him about the upcoming IIHS 2024 and also how he likes the Czech Republic, how he likes Czech beer and more.

Nominační zápasy IIHS 2024

Ve středu 7.2.2024 proběhly na zimním stadionu v Pelhřimově nominační zápasy na nadcházející ročník IIHS 2024. Nominačních zápasů se zúčastnili vybraní hráči U14 z celé Vysočiny, které navrhli samotní trenéři jednotlivých klubů.

On Wednesday, February 7, 2024, the nomination matches for the upcoming IIHS 2024 took place at the winter stadium in Pelhřimov. The nomination matches were attended by selected U14 players from all over Vysočina, who were proposed by the coaches of the individual clubs themselves.

Rozhovory s trenéry IIHS

Připravujeme

We prepare

Přejít nahoru