Vychází kniha Čarovné Česko 3. díl

Právě v těchto dnech vychází v knižní edici Čarovné Česko vydavatelství CBS Nakladatelství s.r.o. Zlín v pořadí, už třetí díl této edice.

Tato edice přináší to nejkrásnější , co naše země nabízí.

Knihu si můžete objednat na oficiální eshopu:

https://www.cbs-cesko.cz/produkt/carovne-cesko-3-vydani/

\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"

Foto: CBS Nakladatelství s.r.o.

Celá tisková zpráva:

Nová kniha Čarovné Česko přináší to nejkrásnější, co naše země nabízí

Nechte se ohromit krásami naší jedinečné země, které v sobě ukrývá nejnovější kniha Čarovné Česko 3.díl, která Vás provede unikátními zážitky a příběhy, jenž si v sobě nesou fotografie zachycující místa a okamžiky známých, či neznámých míst, naprosto dech beroucím způsobem.

„Nejkrásnější fotografie každého regionu vyhotoví vždy jen lokální fotografové. Oni vědí, kdy které místo vypadá nejlépe, kdy se tam vyplatí jít v zimě a kdy na jaře, zda je hezčí ráno nebo ve večerní zlatou hodinku. Tito místní umělci jsou však často neznámí a nemají mnoho možností svoje fotografie vydávat knižně. A právě pro ně jsme vytvořili edici Čarovné Česko a v ní mohou prezentovat svá díla a zároveň ukázat, jak čarovný může být jejich vlastní region,“ říká známý fotograf Milan Paprčka.

Pro každého z nás představuje Česká republika něco jiného. Pro některé nové poznání, pro jiné domov. ,,Česká republika je bohatou zemí. Její nádherná krajina, zahrnující malebná kopcovitá území, rozsáhlé lesy a romantická jezera, si získá vaše srdce. Historická muzea a galerie vám přiblíží příběh naší země a našich předků, česká literatura, hudba či umění poukáže na symbol hrdosti a kreativity a místní gastronomie potěší gurmány z celého světa,“ popisuje Diana Dubská z CBS Nakladatelství.

Česko je zemí velmi krásnou a její jedinečnost zachycuje kniha Čarovné Česko, která se zaměřuje na okamžiky, jenž přinášejí místa naší země, která často přehlížíme, nebo nám jsou skryta. ,,Čarovné knihy jsou nádherným produktem, který čtenářům doplňuje pohledy na region o nové, nevšední a kouzelné obrazy naší překrásné krajiny. I proto knihy nesou název \”čarovné\”, aby už na první pohled bylo patrné, že se bude jednat o neobyčejné fotografie,“ popisuje Lenka Dadoková z CBS Nakladatelství, která se mimo jiné věnuje i čarovným knihám.

,,Čarovná kniha je zajímavá tím, že fotografie, které v ní objevíte, fotí místní fotografové. Jsou to nadšenci, kteří hodiny a hodiny čekají na svůj vysněný krásný barevný záběr, který nám ukazuje regionální místa z pohledů, které bychom my sami nikdy neviděli,“ doplňuje Jana Bartáková také z CBS Nakladatelství.

,,Česká republika má spoustu výjimečných lokalit a nádherných míst a někdy si ani neuvědomujeme, že máme to štěstí v nich trávit svůj život. A tato edice se snaží říct: „Koukni se kolem sebe, není to nádhera?,“ uzavírá Jiří Dvořák z CBS Nakladatelství.

Odkaz na video:

O CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství je vydavatelem edice knih leteckých fotografií Česko z nebe, edice Čarovné Česko, ručně malovaných map nebo 360° leteckých videomap s téměř 20 lety zkušeností. Vytváří originální produkty, které spojuje jediné poslání – přinášet lidem jedinečný pohled na krajinu.

Přejít nahoru