Ve čtvrtek 11. května se uskutečnil v tělocvičně ZŠ Osvobození v Pelhřimově každoroční turnaj mateřských školek ve florbalu pod vedením kapitána A-týmu Florbalu Pelhřimov Honzy Knězů.

Celý turnaj se dá nazvat jednou velkou párty, protože děti si turnaj náležitě užívaly plnými doušky, byť florbalku drželi třeba poprvé v životě.

Osm týmu – Rychle a zběsile, Myší siláci, Rychlíci, Supermani, Spider-mani, Žabky, Sporťáci a Žraloci se mezi sebou utkali v zápasech po 12 minutách a pokud si myslíte, že je to dlouhý čas tak opak je pravdou.

Skvělou atmosféru fandění předvedli paní učitelky, které fandily tak, že by se za to nemusel stydět ani fanoušek prvoligového zápasu a v pátek byli v mnoho třídách asi bobříci mlčení 🙂

Turnaje se zúčastnilo všech 5 mateřských školek – MŠ U Stínadel, MŠ Osvobození, MŠ Pražská, MŠ Komenského, MŠ Pod Náspem

V turnaji se odehrálo 12 zápasů a padlo celkem 50 gólů!

Poděkování patří ředitelce MŠ paní Věře Harudové za spolupráci a ředitelce ZŠ Osvobození Šárce Třískové, za možnost uspořádat tento turnaj. Díky všem pořadatelům a všem paním učitelkám, které tam s dětmi přišly a chodí celý rok. Turnaj byl vyvrcholením celého roku. Díky i Rádiu Pelhřimov za účasti na akci. 

Honza Knězů, kapitán A-týmu Florbalu Pelhřimov

Foto + Video