Masters of Rock je největší mezinárodní rockový open-air festival v ČR, který se každý rok koná ve Vizovicích u Zlína.

O to větší důvod k radosti měli dvě kapely, které znáte z vysílání rádia. Tyto kapely totiž vystoupili na pódiu Masters of Rock!

Pelhřimovská CrossOver/Metalová kapela The Revolt vystoupila na Masters of Rock ve čtvrtek 13.7.2023 a pořádně rozproudili krev v žilách všem návštěvníkům tohoto festivalu na 2.stage.

Hity For You, nebo Finger to the sky, tak nenechaly nikoho chladnými a plné hlediště bylo jasným důkazem, že tato kapela sem jasně patří!

Zahrát si na MORu je pro každou kapelu velkým úspěchem. Pro The Revolt to nebylo výjimkou. Od samého počátku dne vystoupení panovala v souboru sváteční nálada, nervozita a velká zvědavost. Profesionálním přístupem pořadatelů však celkové obavy a nervozita opadla a už byl prostor pro užití si takovýho zážitku. Vše naprostá bomba. Hudba a dohrávající kapela na hlavní stagi přilákala mnoho zvědavců lačných po trochu přitvrzelé muzice, která byla v rámci festivalu netradiční. Tím se povedlo rozhýbat jak diváky, tak pořadatele 😀 . Rozhodně bychom chtěli za tento profi zážitek moc poděkovat pořadatelům a organizátorům MORU. Samozřejmě bez našich stage managerů, Merchmanagerů, Drums a Guitar technikům bychom to též jen tak nezvládli. Všem díky a zase někdy na MORu.

Zdeněk Šitner, baskytarista

Druhou kapelou, která měla to štěstí a mohla si zahrát na stage Masters of Rock zahrát byla libochovická kapela Trilobit-Rock.

Byla to pro nás veliká pocta, dostat se na tento festival. Velice jsme si to celá kapela a hlavně všichni pod pódiem užili. Děkujeme organizátorům této akce za perfektní přístup. Byla to pecka.

Michal Kuna, frontman kapely

Fanoušci si dokonce vykřičeli i přídavek, který nakonec musel povolit Pragokoncert, jelikož timeline festivalu je neúprosný a s přídavky nad rámec vystoupení se nepočítá 🙂