V úterý 13. června se v jihlavském D-Clubu uskutečnil dlouho očekávaný křest nové knihy rockera tělem i duší a zároveň i frontmana jihlavské kapely Lady Kate Ondry „Plešouna“ Němce s názvem Zpověď rockera…když sen se stane skutečností a naopak.

Ondra na knize spolupracoval se spisovatelkou dětských knížek Pavlou Teplou Janákovou a podle jejich slov byla spolupráce na této knize snadná, až na pár výjimek.

Spolupráce s Pavlínkou byla perfektní, byly určité výhrady, ale vždycky jsme si sedli a vše probrali jak by to mělo vypadat. Přeci jen ona ví, jak má kniha vypadat, jaké má mít náležitosti apod. za to bych ji chtěl nesmírně poděkovat. Bez ní by kniha určitě nevyšla.

Ondřej „Plešoun“ Němec

Kniha je o různých zážitcích z koncertů, o práci Plešouna jako hudebního promotéra a pořadatele kulturních akcí, ale také o jeho pádech a znovu vstáních. O muzice a muzikantech, známých osobnostech, apod.

Patronkou knihy Zpověď rockera…když sen se stane skutečností a naopak se stala herečka Bára Vyskočilová.

Kniha bude k dostání na eshopu skupiny Lady Kate, na koncertech skupiny a také probíhají jednání s několika knihkupectvími v Jihlavě.