Článek obsahuje fotogalerii a video reportáž

Legendy diskoték na Facebooku

V sobotu 19.11.2022 se uskutečnila ve velkém sále v KD Máj v Pelhřimově dlouho očekávána akce Legendy diskoték vol.2.

A netrvalo dlouho a v předprodeji se strhla doslova mela o lístky! Vyprodáno bylo během pár dní a ti co si nestihli lístek koupit, měli bohužel smůlu na místě totiž nebyly k dostání.

Úderem 19 hodiny se otevřely brány kádéčka a lidé mohli proudit do velkého sálu.

Už po pár minutách od otevření sálu se začali objevovat první návštěvníci se super náladou.

Ve 20 hodin to vše vypuklo a na pódiu se objevil moderátor večera Marek Prchal, který hned vyzkoušel jak návštěvníci umí tleskat a skandovat. Velký sál KD se poprvé otřásl, když bezmála 500 lidí vyzkoušelo své hlasivky a ruce.

Hned poté se pod pódiem objevila Pelhřimovská taneční škola BeeBa 535 se svým vystoupením, která sklidila velký úspěch a potlesk.

Nicméně po tomto vystoupení se vyzkoušelo co vydrží velký sál kádéčka. Na pódium přišel pelhřimovský DJ Vašek Háva a mohlo se jít na parket. Už po pár sekundách se na parketu objevili první tanečníci a za malou chvíli na to, už parket praskal ve švech.

A není se čemu divit staré pecky 80.let zvedly ze židlí úplně každého. A kdo si myslel, že si chvíli odpočine tak se mýlil.

Hned po Vaškovi nastoupil ostřílený zpěvák Michael Malý, který zazpíval hity Karla Gotta. Trezor, Být stále mlád, nebo Pokaždé roztančily další tanečníky na parketě.

Ale to, už se v zákulisí připravovali další dva DJ – Vláďa Ježek a Pepa Rod. Po krátkém vyzpovídání moderátorem se do toho pustili a doslova vyzkoušeli co zvládne podlaha KD.

Parket zmizel pod tanečníky a bylo jak se říká „narváno“. Vláďa s Pepou také vyzkoušeli hlasivky tanečníků a při písni Chtěl jsem mít od skupiny Turbo, se tak sál otřásal podruhé.

Po tomto vystoupení se pod pódiem objevila další Pelhřimovská taneční škola DanceArt Pelhřimov se svým vystoupením. A toho využil i moderátor akce Marek Prchal, který společně s Lucii Moravcovou zatančili taneční scénu z Hříšného tance.

A kdo si myslel, že si odpočine tak se opravdu hodně mýlil. Na pódiu se totiž objevil DJ Vašek Háva a šlo se trsat.

Byl to neskutečný pohled, vidět bezmála 500 tančících lidí na parketu KD.

Hostem večera byl další Pelhřimovský DJ – DJ Bzuk a nutno říct, že hity Dlouhá noc, Děti ráje a další nenechali nikoho odpočinout. DJ Bzuk vyslyšel snad všechna Vaše hudební přání a parket KD měl co dělat, aby všechny ustál 🙂

To, už se, ale blížil nezadržitelný konec celé akce. Ve 2:15 hodin ráno se na pódiu ukázali všichni DJ´s pohromadě a za hitu U2 – With Or Without You se rozloučili se všemi návštěvníky akce.

A věřte, že všichni na pódiu byli dojati k slzám.

Fotogalerie + Video