Rekordy 2021 – 11.6.2021

Rekordy 2021 – 11.6.2021

Pátý a poslední den akce Pelhřimov! Město rekordů žije! se nesl ve znamení českých rekordů a byl překonán i jeden světový rekord, který poputuje ke schválení do Guinnessovy knihy rekordů. Pojďte se snámi kouknout na rekordy v posledním dni akce.

Jako první se nám představil pan Miloš Smejkal, Mistr bojových umění – rozbíjení říčních kamenů úderem holé ruky, ale pozor v ruce drží syrové vajíčko, které se nesmí během rekordu rozbít. Miloš to, ale zvládl bravurně 30 říčních kamenů rozbil holou rukou a s vejcem v hrsti v čase 2:32:80 minut. Zapsal se tak do české knihy rekordů. GRATULUJEME!

Druhý rekordman, který se nám představil byl mistr mýdlových bublin Matěj Kodeš. Jeho pokus o uzavření co největšího počtu lidí v mýdlové bubliny v časovém limitu. Matěj se napřed zařadil českým rekordem do knihy rekordů a na pátý pokus překonal i světový rekord, kdy v časovém limitu 30 sekund uzavřel postupně do mýdlové bubliny uzavřel 14 žáků ZŠ Pražská v Pelhřimově. Rekord poputuje ke schválení do Guinnessovy knihy rekordů. GRATULUJEME!

Na závěr se nám představil poslední rekordman Tomáš Čerbák, který se pokusil překonat rekord ve cviku Dragon Flag ( Dračí vlajka ). A opět se povedlo. Tomáš zvládl 43 dračích vlajek a zapsal se tak do české knihy rekordů. GRATULUJEME!

Celé odpoledne živě moderoval herec, moderátor Jan Rosák, který se také nedávno zapsal do české knihy rekordů!

Jan Rosák – REKORD

Fotogalerie.: