Nové pořady na RP

🛑 Již brzy se na Rádio Pelhřimov vrátí Vaše oblíbené pořady a přibydou nové pořady!
🟣 Už od neděle 17.ledna se do vysílání vrátí Vaše oblíbené Písničky na přání, pořad budeme vysílat každou neděli od 18. do 19.hodin

🟣 Těšit se také můžete na pořad Koncerty hvězd, který se vrátí do vysílání od 17.ledna a bude vysílán každé dva týdny od 19.hodin.

🟣 Od 22.ledna se můžete těšit na nový pořad Hitparáda RP, pořad budeme vysílat každé dva týdny.

🟣 Od 23.ledna se každou druhou sobotu budete moci ptát na vše co Vás zajímá ohledně vysílání rádia nebo ohledně něj v pořadu Listárna RP.

Písničky na přání – velmi oblíbený pořad se vrací do éteru RP! Pořad budeme vysílat každý týden v neděli a to od 18. do 19. hodin. O svoji oblíbenou písničku si budete moci volat přímo do studia, pomocí sms nebo facebooku 🙂 Pořad startuje v neděli 17.ledna od 18. hodin.

Koncerty hvězd – Každé dva týdny budete moci hlasovat jaký koncert uslyšíte na RP. Vybírat budete vždy ze dvou českých nebo slovenských, jednoho zahraničního a jednoho exkluzivního. Pořad startuje v neděli 17.ledna od 19.hodin

Hitparáda RP – 10.nejhranějších hitů podle Vás posluchačů RP, pořadí určíte Vy svými hlasy a budete moci ovlivnit i novinky v Hitparádě RP. Pořad startuje v pátek 22.ledna.

Listárna RP – Máte otázku ohledně rádia nebo ohledně vysílání. Sem sní! Na Vaše otázky bude odpovídat přímo majitel rádia! Pořad startuje 23.ledna od 18.hodin!

Další nové pořady budou brzy následovat 🙂

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *