AKCE – Přivítání léta s Rádiem Pelhřimov

AKCE – Přivítání léta s Rádiem Pelhřimov

A je to tady! 🙂 První venkovní akce Rádia Pelhřimov v pohodovém rytmu. Přijďte si užít bezva letní odpoledne.

Na akci vystoupí a zazpívají pelhřimovské kapely Paradentoza a 4zdi, budete se moci seznámit s týmem rádia a vyzkoušet si moderování přímo do vysílání rádia, seznámíte se s organizací, která se stará o naše seniory, budete moci nakreslit si obrázek s největší tužkou, nebo se vyfotit u dřevěného orla z Muzea rekordů a kuriozit a pro děti je připraveno pískování obrázků, soutěže o ceny a mnoho dalšího.

Těšit se můžete na bohaté občerstvení.

Celým odpolednem Vás bude provázet náš moderátor Libor Stodůlka a navíc celé odpoledne bude i v přímém přenosu ve vysílání rádia.

Děkujeme všem partnerům akce – DUP Pelhřimov, Pivovar Poutník, Agentura Dobrý den, Muzeum rekordů a kuriozit

Vstupné je dobrovolné

Setkáme se 3.7.2021 od 13. hodin na nádvoří areálu DUP Pelhřimov ( Řemenovská ulice ), vstup do areálu bude umožněn od 12.45 hodin.

Omezení na akci.:

Dle aktuálních nařízení jsou venkovní akce bez omezení počtu návštěvníků. Jedinou podmínkou pro vstup na akci je platný test, certifikát nebo čestné prohlášení na Covid-19 a mít ochranu dýchacích cest.

Organizátor akce není povinen shromažďovat jakékoli informace o návštěvnících akce. V případě výzvy ze strany hygieny nebo PČR je účastník akce povinen se prokázat platným testem, certifikátem, nebo čestným prohlášením.

Za děti ručí pouze rodiče dětí! Vstup na akci mladším 12-ti let pouze v doprovodu rodiče.

Poznámka.:

V případě nepříznivého počasí se akce neruší, pouze se přesune na jiný termín.